Lüfer Belgeseli 1 ay süreyle izlenebilir…

https://www.facebook.com/thebluefishdocumentary/

Oldukça fazla zaman beklediniz LÜFER’i izleyebilmek için. Sabrınız için çok çok teşekkür ederiz. Bu süreçte Vimeo’ya belgeseli koyarak sizlere izletmeye çalışsak ta, gönlümüzden geçen herkese açık olmasıydı. Bu zamana kadar kitlesel bir izleme için, (Televizyon) kapalı tuttuk.
Biliyorsunuz TV’lerin durumu malum ve malesef bir türlü bir televizyonda izletemedik belgeselimizi. Umudumuz kırılmış değil aslında, daha da güçlendi.

Bugün, Türkiye’de ilk defa uygulanan bir yöntemle, Meyhanedeyiz.biz ile birlikte sizlere LÜFER belgeselini izletmek için bir işbirliği yaptık.

Sizden ricamız mümkün olan en fazla sayıda kişinin izlemesi, insanımızın balığa ve denizlere doğaya olan bakış şeklini değiştirebilmesi adına mesajımızı yaymanızdır.

Ne demiştik Bir belgesel bir balığın soyunu kurtarabilir mi? Bakalım hep birlikte göreceğiz bunu, sizlerin de yardımıyla…

Aşağıdaki linki takip ederek izleyebilirsiniz LÜFER’i

https://vimeo.com/359956272
“yavrubalıkyemeyizbiz” şifresini girmeniz yeterli

Meyhanedeyiz.biz

Kontrolsüz avlanmaya, bilinçsiz tüketime, denizlerin kirliliğine karşı ben bilinçleneyim, sen bilinçlen, lüfer kurtulsun! 🐟 Meyhanedeyiz.biz, lüferin kurtuluş yolculuğuna destek oluyor 👍🏻 Deniz biyoloğu Mert Gökalp’in ödüllü “Bluefish” belgeselini izlemek için aşağıdaki linke tıklayıp “yavrubalıkyemeyizbiz” şifresini girmeniz yeterli
http://bit.ly/LuferBelgeseli
Yaşar Kemal’in de vaktinde yazdığı gibi “Deniz bize küsmesin”, yavru balıklar denizde kalsın…
Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

error: Content is protected !!